Ozajst Event – DJ, Wodzirej, Prezenter

Dobrze trafiłeś jeśli poszukujesz dobrej zabawy, profesjonalizmu oraz zaangażowania. DJ, wodzirej, będzie gwarancją wyjątkowej oprawy muzycznej imprezy.

Głowa pełna pomysłów oraz 25 letnie doświadczenie sprawią, że Wasza impreza będzie miło wspominana przez Waszych gości.

Usługi wykonuję na terenie Śląska i Małopolski.

O MNIE | DJ, Wodzirej

Mam na imię Piotr i miło mi, że gościcie Państwo na mojej stronie. Zapewne wiąże się to z tym, że poszukujecie Państwo obsługi muzycznej na przyjęcie, zabawę albo inną uroczystość rodzinną. Od ponad 20 lat występowałem solo, albo z innymi muzykami, zajmując się obsługą muzyczną.

Obecnie jestem DJ – em, konferansjerem, zajmuje się także ubiorem światłem sal, na których odbywają się różnego rodzaju imprezy. Prowadzę imprezę, zabawy.

Dysponuje profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, które brzmi świetnie i wygląda na małym przyjęciu, a także na sali do 300 osób. Do państwa dyspozycji mam wytwornicę niskiego dymu, serce dekoracyjne, napis miłość. Przez lata zagrałem na setkach przyjęć weselnych, konferencjach, festynach i dyskotekach na Śląsku i w Małopolsce (najczęściej jako DJ Szczyrk, Bielsko-Biała, DJ Wodzirej Żywiec).

To doświadczenie mogę wykorzystać upiększając Państwa imprezę. Więcej informacji udzielę w rozmowie telefonicznej, albo drogą mailową – zapraszam.

DJ Wodzirej, prezenter - Śląska i Małopolska; Szczyrk, Bielsko-Biała, Żywiec

Kontakt

Telefon

607 691 207

E-mail

ozajstp@tlen.pl

Wyślij wiadomość